Znalezienie odpowiedniego produktu w kategorii: Jajowar Na 9 Jajek nie jest rzeczą prostą. Duża liczba producentów oraz dostępnych modeli jajowarów różniących się między sobą mocą, ilością jednocześnie gotowanych jaj czy oferowanymi akcesoriami sprawia, że znalezienie odpowiedniego jajowaru może wydawać się nie lada wyzwaniem.

W związku z tym, aby ułatwić wybór najlepszego aparatu do gotowania dla Państwa potrzeb postanowiliśmy przygotować ten ranking, w którym przedstawimy kilkanaście bardzo dobrych modeli jajowarów wyróżniających się oferowanymi funkcjami, wysoką dostępnością w sklepach, ocenami użytkowników oraz atrakcyjną ceną.

Przed przejściem do tego rankingu zawierającego wyselekcjonowane jajowary umożliwiające gotowanie 9 jajek jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z bardziej ogólnymi rankingami takimi jak: Ranking Jajowarów.

TOP2 – Najlepsze Jajowary Na 9 Jajek – Ranking 2020

Zobacz ranking jajowarów umożliwiających gotowanie do dziewięciu jajek jednocześnie:

Miejsce 1 – Jajowar Caso E9

Jajowar Caso E9
 • Moc: 400 W

 • Sygnał akustyczny: Tak

 • Lampka kontrolna: Tak

 • Ilość jaj: 9

 • Liczba sklepów posiadających produkt w ofercie: 9
 • Cena:
  – od 179.99zł do 194.99zł

Firma CASO GERMANY ma przyjemność zaprezentować topowy jajowar CASO E9. Urządzenie pozwala na przygotowywanie od 1 do aż 9 jajek na raz. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu urządzenie pasuję do każdej kuchni, wygląda elegancko i gustownie. Maksymalny czas który możemy ustawić wynosi 40min i jest regulowany za pomocą wygodnego pokrętła. Na skali został również oznaczony stopień twardości jajek dla łatwiejszego gotowania, bez problemu zrobimy jajka na miękko, średnio czy twardo. Urządzenie zakończoną pracę (koniec czasu gotowania lub wyparowanie wody) sygnalizuje sygnałem dźwiękowym po czym automatycznie wyłącza się.

Porównanie Cen Produktu Caso E9 w Najpopularniejszych Sklepach:
Avans.pl Cena: 179.99 zł
ELECTRO.pl Cena: 179.99 zł
www.net-s.pl Cena: 183.08 zł
sferis.pl Cena: 185.90 zł
Morele.net Cena: 184.99 zł
RTV EURO AGD Cena: 179.99 zł
Akces-Markt Cena: 194.99 zł
OleOle! Cena: 179.99 zł
Mediaexpert.pl Cena: 179.99 zł

Miejsce 2 – Jajowar Caso ED10

Jajowar Caso ED10
 • Moc: 400 W

 • Sygnał akustyczny: Tak

 • Lampka kontrolna: Tak

 • Ilość jaj: 9

 • Liczba sklepów posiadających produkt w ofercie: 8
 • Cena:
  – od 218.49zł do 226.99zł

Firma CASO GERMANY ma przyjemność zaprezentować topowy jajowar CASO E9. Urządzenie pozwala na przygotowywanie od 1 do aż 9 jajek na raz. Dodatkowe półki mogą służyć jako podstawki do przygotowywania potraw na parze: ryb, warzyw, ziemniaków, itp. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej dzięki czemu urządzenie pasuję do każdej kuchni, wygląda elegancko i gustownie. Maksymalny czas który możemy ustawić wynosi 40min i jest regulowany za pomocą wygodnego pokrętła. Na skali został również oznaczony stopień twardości jajek dla łatwiejszego gotowania, bez problemu zrobimy jajka na miękko, średnio czy twardo. Urządzenie zakończoną pracę (koniec czasu gotowania lub wyparowanie wody) sygnalizuje sygnałem dźwiękowym po czym automatycznie wyłącza się.

Porównanie Cen Produktu Caso ED10 w Najpopularniejszych Sklepach:
Avans.pl Cena: 219.00 zł
OleOle! Cena: 219.00 zł
ELECTRO.pl Cena: 219.00 zł
RTV EURO AGD Cena: 219.00 zł
Mediaexpert.pl Cena: 219.00 zł
Morele.net Cena: 226.99 zł
sferis.pl Cena: 224.40 zł
www.net-s.pl Cena: 218.49 zł

Zobacz Również Pozostałe Rankingi w Kategorii Jajowary

Sądzimy, że te rankingi mogą Cię również zainteresować:

Aparaty Do Gotowania Jaj – Aktualne Promocje i Przeceny